Miejski Ośrodek Kultury w Międzyrzecu Podlaskim

Spotkanie „Mamy w pałacu”

Data dodania: 12 maja 2026
Autor: Aniela Magier
Kiedy
20 maja 2026, (środa)
Godzina: 10:00
Wydarzenie już się odbyło
Gdzie
Pałac Potockich
ul. Lubelska 63
21-560 Międzyrzec Podlaski
mamy2
Drodzy rodzice!
Zapraszamy na drugie spotkanie „Mamy w Pałacu” w środę 20 maja o godz. 10:00. Wstęp wolny, nie prowadzimy zapisów – prosimy, podawajcie wiadomość dalej znajomym rodzicom. Dołączcie do naszej grupy na Facebooku: Mamy w pałacu – Międzyrzec Podlaski. W programie: oprowadzanie po pałacu, wejście na nową wystawę w Galerii Pałacu Potockich, wejście na wystawę interaktywną SOWA Centrum Nauki Kopernik. Na miejscu dostępny przewijak oraz kącik do karmienia.
 
To idealna okazja, by spędzić miło czas, poznać innych rodziców i odwiedzić pałacową przestrzeń w przyjaznej, swobodnej atmosferze. Pamiętajcie o chustach i nosidłach, jeśli z nich korzystacie. Jeśli pogoda będzie nam sprzyjać, zabierzcie wózki i kocyki – może uda się zrobić wspólny spacer albo piknik?
Zapraszamy serdecznie!