- Kiedy
-
12 czerwca 2026, (piątek)Godzina: 18:00
- Gdzie
-
Sala widowiskowa MOKul. Warszawska 37
21-560 Międzyrzec Podlaski
- Ilość osób ograniczona
- 275
- Wymagane zapisy
-
Wejściówki do pobrania w sekretariacie MOK od 2 czerwca w godzinach 9:00-15:00 oraz w kasie kina w godzinach jego pracy
Znamy listę osób zakwalifikowanych do przesłuchań konkursowych I Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Sławy Przybylskiej!
12 czerwca 2026 r. w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury (Kinie „Sława”) wystąpi 34 wykonawców z całej Polski, a ich umiejętności oceni znakomite jury:
- Izabela Trojanowska
- Małgorzata Markiewicz
- Dominika Dobrosielska
- Krzysztof Rydzelewski
Ogromnym zaszczytem będzie dla nas obecność wyjątkowego gościa festiwalu — samej Sławy Przybylskiej, diwy polskiej piosenki, której twórczość od lat porusza serca słuchaczy.
Przesłuchania konkursowe (bez udziału publiczności):
12 czerwca 2026 r. | godz. 11:00 – 15:00, sala widowiskowa MOK, ul. Warszawska 37
Ogłoszenie wyników, wręczenie nagród i koncert finałowy (wstęp na widownię z wejściówką pobraną z MOK):
12 czerwca 2026 r. | godz. 18:00, sala widowiskowa MOK, ul. Warszawska 37
Od 2 czerwca zapraszamy Was do sekretariatu Miejskiego Ośrodka Kultury (w godzinach 9:00- 15:00) oraz do kasy kina (w godzinach jego pracy) po bezpłatne wejściówki na koncert finałowy.
Pełna lista osób zakwalifikowanych na przesłuchania konkursowe – kolejność alfabetyczna:
- Kinga Bylina (Biała Podlaska)
- Ewelina Chomicka (Międzyrzec Podlaski)
- Kinga Franczuk (Międzyrzec Podlaski)
- Magdalena Frączak – Horoszkiewicz (Warszawa)
- Olga Jagieło (Pruszyn)
- Maria Kossak (Zahajki)
- Alicja Krutysza (Szczecin)
- Weronika Kubiś (Puławy)
- Bogumiła Kucharczyk – Włodarek (Łódź)
- Andrzej Kędzierski (Gdańsk)
- Karina Kępa (Nowe Bielice)
- Lidia Lewandowska – Nayar (Warszawa)
- Małgorzata Maciorowska (Mońki)
- Alicja Markowska (Warszawa)
- Wioletta Moczydłowska (Szepietowo)
- Sylwia Moczydłowska (Szepietowo)
- Karolina Mrugalska (Przystajń)
- Alicja Pieter (Nysa)
- Aleksandra Rogozińska (Wrocław)
- Tadeusz Seibert (Warszawa)
- Weronika Sierocka (Puławy)
- Iga Sokół (Biała Podlaska)
- Magdalena Sowa – Zyzańska (Kraków)
- Michał Steciak (Małogoszcz)
- Klaudia Sulej – Siembor (Radzyń Podlaski)
- Izabela Szemetiuk (Warszawa)
- Andrzej Tan (Brzesko)
- Monika Tarasiuk (Falenty Nowe)
- Alicja Wasiluk (Łosice)
- Mariusz Wawrzyńczyk (Warszawa)
- Agnieszka Zielińska (Chełm)
- Karolina Łachmacka (Białystok)
- Karolina Śledź (Międzyrzec Podlaski)
- Katarzyna Żur (Siedlce)
Do konkursu wpłynęły 44 zgłoszenia, które zgodnie z regulaminem zostały poddane preselekcji. Gratulujemy zakwalifikowanym, a pozostałych zapraszamy do spróbowania swoich sił za rok – czekamy na Wasze zgłoszenia. Dziękujemy za tak duże zainteresowanie Festiwalem!
______________________________
Wydarzenie jest objęte Patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego Jarosława Stawiarskiego