Za nami finał II Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego im. Ryszarda Kornackiego. Atmosfera podczas wydarzenia była wyjątkowa, a nastroje bardzo pogodne, pomimo deszczowej aury za oknem. Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację Konkursu, w szczególności panu Leszkowi Sokołowskiemu oraz jurorom: Weronice Iwaniuk, Jolancie Adamczyk- Przewoźniak, ojcu Eligiuszowi Dymowskiemu i Januszowi Maciejowi Jastrzębskiemu. Jesteśmy wzruszeni, że w całym przedsięwzięciu towarzyszyła nam rodzina Ryszarda Kornackiego, jego żona i dzieci.
Kierujemy podziękowania do naszych sponsorów: Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej, Sajmed i pana Tomasza Sajko oraz ponownie do pana Sokołowskiego i „Tęczowego Folwarku” w Krzymoszycach.
Zespół Maki w składzie Magdalena Chalimoniuk, Klaudia Ulita, Michał Krośko i Maciej Firlej – bez Was to popołudnie nie brzmiałoby tak dobrze
czekamy na Wasze kolejne muzyczne projekty i bardzo Wam kibicujemy.
Laureaci II Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego im. Ryszarda Kornackiego:
Kategoria dorośli:
Kategoria młodzież:
Nagroda specjalna:
Jesteśmy wdzięczni za każde z 330 zgłoszeń, które wpłynęły do nas z różnych zakątków Polski i świata.
Dziękujemy pani Ewelinie Wieczorek i młodzieży z Zespołu Szkół Ekonomicznych za recytację wierszy laureatów.
A tymczasem… przygotowujemy III edycję Konkursu i już dziś zapraszamy Was do udziału- szczegóły w styczniu 2027. Poeci, do piór!
__________________________________
Konkurs jest współfinansowany przez Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej
Wsparcie medialne: Fajne konkursy