Miejski Ośrodek Kultury w Międzyrzecu Podlaskim

Wernisaż wystawy „Biało, szaro, kolorowo”

Data dodania: 11 maja 2026
Autor: Aniela Magier
Baner werni
W minioną sobotę w Galerii Pałacu Potockich odbył się wernisaż wystawy prac Wiesławy Kalickiej, Doroty Kulickiej i Renaty Sobczak. „Biało. Szaro. Kolorowo” to opowieść o różnych sposobach postrzegania świata — od subtelnych szkiców i monochromatycznych form, po pełne emocji, intensywne kompozycje. Dziękujemy wszystkim gościom za obecność, rozmowy i wspólnie spędzony wieczór. Cieszymy się, że pałacowa galeria po raz kolejny stała się miejscem spotkania artystów i miłośników twórczości. Jeśli nie mogliście być z nami podczas wernisażu — nic straconego! Wystawę można oglądać do 7 czerwca 2026 r. we wtorki i czwartki w godzinach 16:00 – 19:00 oraz podczas wydarzeń realizowanych w pałacu. Zapraszamy!