Miejski Ośrodek Kultury w Międzyrzecu Podlaskim

VII Międzyszkolny Przegląd Twórczości Artystycznej „Spotkajmy się”

Data dodania: 18 listopada 2015
Zmodyfikowano: 23 listopada 2025
Autor: Radosław Małachwiejczyk
1444117592358773_b.jpg

21 października 2015 r. odbył się VII Międzyszkolny Przegląd Twórczości Artystycznej „Spotkajmy się” w Miejskim Ośrodku Kultury.
Celem imprezy była prezentacja różnych form twórczości artystycznej uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Przeglądowi patronował Burmistrz Miasta, Zbigniew Kot oraz działające przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym Stowarzyszenie na Rzecz Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Zrozumieć ich świat”.
W Przeglądzie uczestniczyli uczniowie ze szkół z: Białej Podlaskiej, Łosic, Zalutynia, Kębła, Firleja i Włodawy, a także uczniowie ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Międzyrzecu. Przegląd rozpoczął się o godzinie 10.00 wystąpieniem dyrektora SOSW, p. Leszka Stęślika, który otworzył Przegląd witając uczestników, zaproszonych gości oraz zgromadzoną na widowni publiczność.
Uczniowie poszczególnych szkół zaprezentowali się w kategoriach: taniec, śpiew, teatr. Wszystkie występy odznaczały się zróżnicowanym programem i wysokim poziomem artystycznym. Zostały nagrodzone gromkimi brawami publiczności.
Imprezę uświetnił występ zespołu Luz Band z Radzynia Podlaskiego. Wszyscy wyśmienicie bawili się tańcząc i śpiewając. Po koncercie nastąpiło wręczenie nagród wszystkim uczestnikom Przeglądu. Wręczyli je dyrektor SOSW, Leszek Stęślik oraz radny miasta Mirosław Jung.
Na tym zakończono oficjalnie imprezę dziękując wszystkim przybyłym za udział i zapraszając na przyszły rok, na VIII Międzyszkolny Przegląd Twórczości Artystycznej w Międzyrzecu Podlaskim.