Lekarz, malarz samouk. Członek Związku Polskich Artystów Plastyków. Tworzy prace realistyczne z naciskiem na studium rysunku i kompozycji, dużą wagę przywiązując do koloru. Cały proces twórczy, który artyści szlifują na uczelni Wolski odbywa w zaciszu pracowni, w samotności i dyscyplinie. Uczestnik licznych plenerów malarskich, wielu wystaw zbiorowych i indywidualnych.