Miejski Ośrodek Kultury w Międzyrzecu Podlaskim

Pożegnanie lata

Data dodania: 29 września 2015
Zmodyfikowano: 23 listopada 2025
Autor: Radosław Małachwiejczyk
1442493569292404_b.jpg

Wspaniałym koncertem Anny Wyszkoni w parku Potockich pożegnaliśmy w sobotni wieczór lato.

We wczesnych godzinach popołudniowych Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz profesjonalni Animatorzy Dobrej Zabawy prowadzili gry i zabawy dla dzieci oraz rodzinne konkurencje sportowo-rekreacyjne. Jeden z głównych sponsorów imprezy firma Dr Gerard przygotowała moc smakołyków dla najmłodszych uczestników festynu.
Blok koncertowy rozpoczął międzyrzecki zespół bluesrockowy Blue Rain. Przed koncertem Anny Wyszkoni mogliśmy posłuchać młodych muzyków z Sekcji Muzycznej MOK. Pomimo deszczowej pogody koncerty podczas „Pożegnania Lata” zgromadziły wielu fanów.
Organizatorzy imprezy: Burmistrz Miasta Międzyrzec Podlaski i Miejski Ośrodek Kultury serdecznie dziękują sponsorom i patronom medialnym.