Z przykrością informujemy, że zostaliśmy zmuszeni do odwołania zaplanowanych na 26 sierpnia 2022 roku seansów w kinie plenerowym Firma „Dobre kino”, z którą współpracowaliśmy przez 5 ostatnich lat w dniu dzisiejszym poinformowała nas, że nie będzie w stanie wywiązać się z realizacji zlecenia.
W związku z tym, że decyzja nie została poparta żadnymi rzeczowymi argumentami, oświadczamy, że definitywnie rezygnujemy z usług tej firmy. Za zaistniałą sytuację przepraszamy. Kino plenerowe do Międzyrzeca na pewno powróci, ale już z inną firmą, która poważnie traktuje swoje zobowiązania