20 października b.r. zainaugurowano nowy 2015/2016 rok akademicki UTW w Międzyrzecu Podlaskim. Na 9 kierunkach zajęcia rozpoczęło 70 słuchaczy. Inaugurację uświetnili goście: burmistrz miasta Międzyrzec Podlaski p. Zbigniew Kot, dr Urszula Parnicka z Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej – uczelni, która wesprze realizację zadań UTW, kierownik MOPS p. Mariola Płonka, dyrektor MOK p. Andrzej Marciniuk oraz wykładowcy i instruktorzy MOK.
Za aktywny i systematyczny udział w zajęciach poprzedniego roku akademickiego wyróżniono 40 słuchaczy, a uczestnicy zajęć teatralnych otrzymali „Złote Maski”. Spotkanie zakończył wykład inauguracyjny p. Andrzeja Szczerbickiego.