W czerwcu Zespół Tańca Artustycznego „SEZAMKI” Miejskiego Ośrodka Kultury w Miejskiego Osrodka Kultury działający pod kierunkiem instruktor Hanny Paluszkiewicz na Przegladzie Tanecznym o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego wytańczył III miejsce w kategorii dzieci.