Miejski Ośrodek Kultury w Międzyrzecu Podlaskim

40. Mały Konkurs Recytatorski – eliminacje miejskie

Data dodania: 13 maja 2021
Zmodyfikowano: 23 listopada 2025
Autor: Radosław Małachwiejczyk
1620821564178916_b.jpg

W sali konferencyjnej MOK gościliśmy dziś uczestników miejskich eliminacji 40. Małego Konkursu Recytatorskiego. Lockdown i ograniczone kontakty uczniów z nauczycielami z pewnością nie ułatwiały przygotowań do konkursu. Stąd wielkie brawa dla osiemnastu uczennic i uczniów, którym się to udało.
Występy młodych recytatorów oceniało jury w składzie: Elżbieta Kamasa – przewodnicząca, Halina Bugajewska i Aneta Pliszka. Wyniki wyglądają następująco:

Klasy I-III
I miejsce – Amelia Chwedoruk (SP 3)
II miejsce – Roksana Prochera (SP 3)
III miejsce – Jagoda Horbowiec (SP 2)

Klasy IV-VI
I miejsce – Julia Hawryluk (SP 1)
II miejsce – Alicja Horbowiec (SP 2)
III miejsce – Amelia Modrzewska (SP 3)

Klasy VII-VIII
I miejsce – Jakub Chalimoniuk (SP 3)
II miejsce – Oliwia Ciechanowicz (SP 3)
III miejsce – Maria Idzikowska (SP 2)

Osoby, które zajęły miejsca pierwsze i drugie zakwalifikowały się do powiatowego finału 40. Małego Konkursu Recytatorskiego, który odbędzie się w MOK 13 maja.
Za przygotowanie uczniów do konkursu dziękujemy nauczycielom: Małgorzacie Rumowskiej, Marzannie Puszkarskiej, Annie Sobolewskiej, Mirosławie Cholewie, Urszuli Sobczak, Ewie Holeszczuk, Annie Złoch, Marzannie Szabaciuk, Katarzynie Miłaszewskiej, Elżbiecie Panasiuk, Krystynie Frydrychowskiej, Marzannie Rabczuk, Barbarze Maciejewskiej i Anicie Krzymowskiej.